אין צורך לצאת מהבית. שליח חינם ברכישה מעל 199

הבלוג של במבו.קולמה כדאי לך לישון רק עם פיג׳מת במבוק?

זה לקח קצת זמן, אבל בשנים האחרונות עלתה המודעות לכך שפיג׳מה היא לא חולצת סוף מסלול, וגם לא טרנינג מהוה וישן או החולצה הענקית של הבוייפרנד. יותר ויותר נשים (וגברים) מבינות שפיג׳מה היא פריט שחשוב להשקיע בו למען נוחות מירבית ושינה טובה ומתוקה. אז אם החלטתן להשקיע בפיג׳מה נעימה, אתן חייבות להכיר את פיג׳מת הבמבוק.

קרא עודמצעים איכותיים כאלו עוד לא היו לך..

אלו מכן שמכירות את המותג במבו קו, יודעות שתפיסת העולם שלנו היא ייצור של מוצרי טקסטיל טבעיים, איכותיים ומפנקים תוך כדי שמירה על איכות הסביבה. אפשר לומר שאנחנו רואות במצעי במבוק ובשאר מוצרי הבמבוק שלנו שליחות – לייצר את המוצר האיכותי ביותר שגם יחזיק מעמד לאורך שנים, יהיה נעים ומפנק תוך שמירה על הסביבה ותנאי עבודה הוגנים.

קרא עודמגבת נעימה ומלטפת מבמבוק

כולנו אוהבות את הרגעים האלה ביום שהם רק שלנו, במקלחת כמובן. מקלחת בוקר מעירה ומרעננת לפני תחילת היום או המקלחת שסוגרת את היום, שמרגיעה ועוזרת להוריד ווליום. בוקר או ערב, אין דבר יותר כייפי לצאת מהמקלחת ישירות לתוך מגבת רכה ומלטפת. רוב המגבות יהיו נעימות בעת הרכישה שלהן אך לאחר כמה שימושים וכביסות המגע כבר לא יהיה כמו בהתחלה. הן מתבלות ומתקשות ויש גם את עניין החיידקים שמתפתחים על מגבות כותנה רגילות... הפתרון לכל זה – מגבות במבוק אם עוד לא יצא לכן לנסות מגבות במבוק, הגיע הזמן! מגבות טובות ואיכותיות מבמבוק הולכות ומשתבחות אחרי כל שימוש. מגבות במבוק מיוצרות בהליך אקולוגי אשר לא רק שאינו מזהם את הסביבה, גידולי הבמבוק מסייעים להתרחבות של יערות גשם ומספקים מקור פרנסה לאוכלוסיות...

קרא עודמגבות במבוק- הכי טובות לתינוק שלך

מגבות לתינוק מבמבוק מיוצרות מסיבי במבוק אורגניים שמאפשרות לילדך להנות ממגעו הרך והמפנק של הבד. המגע הנעים מרגיע ומלטף. מגבות במבוק גם מסוגלות לספוג ברמה גבוהה יותר מכותנה ובכך הן יפחיתו לחות ויאפשרו לעור להישאר מאוורר ונעים.

קרא עודראיון עם שלומית כוחיי – האישה שמאחורי במבו.קו

לרגל יום האישה הבין-לאומי (החל משמונה במרץ) החלטנו לשבת עם שלומית כוחי, האישה שמאחורי במבוקו כדי ללמוד ממנה על עולם הטקסטיל האורגני, על תהליכי ייצור שלא פוגעים בסביבה ועל איך היא הגיעה לעולם הטקסטיל.אז בלי להכביר יותר במילים קבלו את שלומית כוחי - הרוח הנושבת שמאחורי במבוקו.

קרא עוד


×