אין צורך לצאת מהבית. שליח חינם ברכישה מעל 199

הבלוג של במבו.קוכך תדאגו למצעי הבמבוק שלכן

אחרי יום עבודה ארוך ומייגע, אין כמו להיכנס למיטה ולשכב על מצעים רכים ומפנקים במיוחד. אלא שגם אם השקעתן ורכשתן מצעים יוקרתיים למיטה זוגית, עם הזמן המצעים האלו עלולים להתבלות ולאבד מהרכות שלהם. הפיתרון לכך הוא לרכוש מצעי במבוק העשויים מ-100 בקבוק אורגני. אם אתן רוצות להאריך עוד יותר את חייהם של המצעים האהובים עליכן, הנה לפניכן המדריך המלא לטיפול במצעי במבוק.

קרא עודטיפים לבחירת טקסטיל לבית

לא תאמינו, אבל עד גיל 90 אנחנו צפויות לישון במצטבר כ-33 שנים. אז חשוב מאוד שנשקיע בטקסטיל לחדר שינה. מצעים איכותיים, כיסוי רך למיטה, כריות אורטופדיות ושמיכות מפנקות - כל אלו יכולים לעשות את ההבדל ולתרום לשינה טובה ורגועה. איך בוחרים מוצרי טקסטיל איכותיים. הכל בכתבה

קרא עודלמה כדאי לך לישון רק עם פיג׳מת במבוק?

זה לקח קצת זמן, אבל בשנים האחרונות עלתה המודעות לכך שפיג׳מה היא לא חולצת סוף מסלול, וגם לא טרנינג מהוה וישן או החולצה הענקית של הבוייפרנד. יותר ויותר נשים (וגברים) מבינות שפיג׳מה היא פריט שחשוב להשקיע בו למען נוחות מירבית ושינה טובה ומתוקה. אז אם החלטתן להשקיע בפיג׳מה נעימה, אתן חייבות להכיר את פיג׳מת הבמבוק.

קרא עודמצעים איכותיים כאלו עוד לא היו לך..

אלו מכן שמכירות את המותג במבו קו, יודעות שתפיסת העולם שלנו היא ייצור של מוצרי טקסטיל טבעיים, איכותיים ומפנקים תוך כדי שמירה על איכות הסביבה. אפשר לומר שאנחנו רואות במצעי במבוק ובשאר מוצרי הבמבוק שלנו שליחות – לייצר את המוצר האיכותי ביותר שגם יחזיק מעמד לאורך שנים, יהיה נעים ומפנק תוך שמירה על הסביבה ותנאי עבודה הוגנים.

קרא עודמגבת נעימה ומלטפת מבמבוק

כולנו אוהבות את הרגעים האלה ביום שהם רק שלנו, במקלחת כמובן. מקלחת בוקר מעירה ומרעננת לפני תחילת היום או המקלחת שסוגרת את היום, שמרגיעה ועוזרת להוריד ווליום. בוקר או ערב, אין דבר יותר כייפי לצאת מהמקלחת ישירות לתוך מגבת רכה ומלטפת. רוב המגבות יהיו נעימות בעת הרכישה שלהן אך לאחר כמה שימושים וכביסות המגע כבר לא יהיה כמו בהתחלה. הן מתבלות ומתקשות ויש גם את עניין החיידקים שמתפתחים על מגבות כותנה רגילות... הפתרון לכל זה – מגבות במבוק אם עוד לא יצא לכן לנסות מגבות במבוק, הגיע הזמן! מגבות טובות ואיכותיות מבמבוק הולכות ומשתבחות אחרי כל שימוש. מגבות במבוק מיוצרות בהליך אקולוגי אשר לא רק שאינו מזהם את הסביבה, גידולי הבמבוק מסייעים להתרחבות של יערות גשם ומספקים מקור פרנסה לאוכלוסיות...

קרא עוד


×